30 lat tradycji w każdej kropli

Historia farb i tynków CANADIA sięga początku lat 90-tych. – i rzeczywiście są to prawdziwe produkty kanadyjskie. Ich receptura została przywieziona do Polski przez rodowitego Kanadyjczyka, który ponad 30 lat temu postanowił rozpocząć ich produkcję w naszym kraju, z wykorzystaniem surowców wyselekcjonowanych pod kątem jakości. Tak oto na rynku pojawiły się w 100% polskie, ale oparte na oryginalnej recepturze kanadyjskie farby i tynki o ponadprzeciętnej jakości.

Przez wiele lat nasze produkty były dostępne w rynku warszawskim pod rozpoznawalną i cenioną marką Canada House. Po nasze wyroby regularnie sięgali wykonawcy, deweloperzy, inwestorzy i klienci indywidualni, którzy zawsze zachwalali ich jakość, niespotykaną dotąd u konkurencji. Teraz dokładnie te same produkty oferujemy Państwu pod zupełnie nową marką – CANADIA.

CANADIA to:

 • Kanadyjskie farby wewnętrzne i elewacyjne najwyższej jakości posiadające wszelkie atesty i certyfikaty,
 • Bogata i zróżnicowana paleta ponad 2500 kolorów do wyboru
 • Kanadyjskie tynki zewnętrzne silikonowe i akrylowe najwyższej jakości:
  - wysoce elastyczne - o długim czasie otwartym,
  - barwione w masie,
  - zawierające biocydy zabezpieczające tynk przed rozwojem alg i glonów,
  - odporne na działanie UV i warunki atmosferyczne,
 • Grunty zewnętrzne i wewnętrzne doskonale współpracujące z naszymi pozostałymi produktami, gwarantujące perfekcyjny efekt końcowy,
 • Gotowy, pełny system dociepleń oparty o technologię styropianową,
 • Realizacja zamówień specjalnych na ilości i kolory spoza wzornika,
 • Fachowa pomoc i doradztwo w zakresie doboru farb i tynków CANADIA,
 • Kompleksowe wykonanie usługi produktami CANADIA przez nasze zaufane firmy partnerskie.

Specjaliści o CANADII

”W codziennej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonania i materiałów. Jeszcze w 2018r. CANADIA była dla nas nieznaną marką, dzisiaj partner obsługujący większość naszych realizacji! Jesteśmy zachwyceni jakością produktów CANADII”

Technico Facility Engineering ( )

„Polska produkcja, od której mogą uczyć się najwięksi producenci chemii budowlanej”

Premium Dom ( )

”CANADIA to pełen profesjonalizm i przede wszystkim bardzo wysoka jakość produktów, zarówno jeżeli chodzi o farby i tynki”

Lux Dom Bis ( )

”CANADIA to najlepsze tynki elewacyjne na jakich pracowaliśmy, a znamy wszystkie dostępne na rynku”

Dreamhouse ( )

„Świetne tynki i bardzo udana współpraca. Osoby reprezentujące firmę CANADIA, bardzo otwarte i kompetentne. Dodatkowym atutem jest szybka realizacja zamówień i dostarczanie ich na teren budowy”

New House ( )

”Pierwsza firma, która potrafi stworzyć farby w każdym wskazanym kolorze, obojętnie z jakiego wzornika. Są w stanie odtworzyć kolor, nawet na podstawie rzeczy otrzymanej od klienta-rewelacja!”

Biuro Architektoniczne Microgeo ( )

”CANADIA to idealny przykład, że polski producent może tworzyć chemię budowlaną na światowym poziomie! Wielkie brawa, oby tak dalej!"

Vamak ( )

”Profesjonalizm to idealne określenie dla firmy CANADIA. Rewelacyjne farby wewnętrzne i bardzo szybki czas realizacji zamówień wraz z dowozem”

Gama Design ( )

„Do niedawna pracowałem na farbach wiodącej marki, spróbowałem farb CANADIA i już innych nie chcę. Farby pięknie kryją, są wydajne i ceny też rozsądne. Serdecznie polecam.”

Gipsar ( )

"CANADIA, to bardzo rzetelna firma z fantastycznymi produktami. Nasi wykonawcy są wręcz zakochani w tynkach silikonowych z CANADII”

JJS Development ( )

„Tynki CANADIA to absolutnie numer jeden na rynku. Piękna struktura, barwione w masie, odporne na „zielone” wykwity. Mają wszystkie cechy, które powinien  spełniać tynk wysokiej jakości"

Własny-Dom ( )

„W dzisiejszych czasach tynki barwione w masie można uznać za produkt ekskluzywny i właśnie takie produkuje CANADIA. Bez wątpienia najlepszy tynk na rynku."

MPM ( )

„Obawialiśmy się, że w tak bliskiej odległości od wody i w otoczeniu lasu na ścianach budynku pojawi się zielony nalot. Minęło 15 lat budynek wygląda, jak nowy. Z czystym sumieniem możemy polecić tynki Canadia."

Dom wczasowy Wiking - Warmia i Mazury ( )

"Podejmując decyzję o odświeżeniu budynków naszego ośrodka, szukaliśmy farb elewacyjnych, które będą odporne na ekstremalne warunki środowiska, czyli las, woda, słońce. Wybraliśmy farby Canadia, które w 100% sprostały temu zadaniu, na pewno będziemy wracać, chociażby już niebawem przy malowaniu pomieszczeń wewnątrz. Polecam"

Ośrodek wczasowy Mazury Sport Club ( )

Created by Emotion Media |

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Canadia s.c