BETON DEKORACYJNY

ARCHICON

BETON DEKORACYJNY

Canadia Archicon to gotowa do użycia masa dekoracyjna imitujący surowy beton z gładką i delikatną strukturą jak i również z widocznymi wżerami i ubytkami w jego powierzchni. Uzyskane efekty na powierzchni betonu zależą od zastosowanej techniki aplikacji. Archicon przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie powierzchnie budowlane w tym: tynk, beton, płyty gipsowe po ich wcześniejszym przygotowaniu. Przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Efekt betonu na ścianie

Modne wnętrza to przede wszystkim elegancja, minimalizm i ponadczasowe rozwiązania. Beton dekoracyjny zapewnia całkowicie świeży look w różnego rodzaju wnętrzach, nadając im nowego, lekko surowego charakteru. Efekt betonu na ścianie jest różnorodny, zależnie od wykorzystanego rodzaju tego materiału, ale też od sposobu jego nakładania. Dzięki temu możemy osiągnąć wykończenie dopasowane do naszych wymagań i upodobań w każdym szczególe. Pozwoli to też stworzyć zróżnicowany efekt na różnych ścianach lub w kilku pokojach przy użyciu jednego rodzaju betonu. Jest to całkiem niezwykle nowoczesne i elastyczne rozwiązanie do dużych, jak i małych wnętrz.

Nowoczesne aranżacje — dekoracyjny beton na ścianie

Współczesne budownictwo i aranżacja wnętrz stawiają na nietypowe zestawienie uniwersalizmu z unikatowością. Z pozoru nieosiągalny balans między tymi dwoma wartościami można osiągnąć w swoim wnętrzu za pomocą tak niepozornego materiału, jak beton ozdobny. Możemy zastosować go w mieszkaniu, restauracji, biurze i innych budynkach o różnym zastosowaniu. Jego elegancka faktura i trwała formuła pozwalają na wykorzystanie go w miejscach często uczęszczanych i podatnych na zabrudzenia. Jego dekoracyjne wżery będą skutecznie maskowały małe zabrudzenia, a solidna struktura będzie chroniła przed mechanicznymi uszkodzeniami. Te, niezwykle praktyczne zalety betonu ozdobnego pozwolą długie lata cieszyć się wyjątkowym i świeżym wyglądem.

Wspomniane wżery, które mogą przybierać różny charakter, zależnie od sposobu nałożenia betonu, pozwolą na stworzenie oryginalnych wzorów. Każda kompozycja uzyskana w ten sposób będzie unikatowa i wyjątkowa. Jednak jej niepowtarzalny wygląd nie będzie narzucał charakteru całego wnętrza, ale bardzo łatwo da się połączyć z różnymi stylami i ciekawymi wystrojami. Beton na ścianie daje wiele uniwersalnych możliwości, od stworzenia industrialnych, surowych przestrzeni, gdzie będzie główną ozdobą, po stworzenie bardzo wzorzystych, ciepłych wnętrz, pełnym obrazów, makram i mebli, dla których będzie ciekawym, ale nie narzucającym się tłem.

Długotrwałe rozwiązania — beton ozdobny jako solidne wykończenie wnętrz

Wyjątkowy i niepowtarzalny efekt betonu na ścianie zależy przede wszystkim od wysokiej jakości tego materiału. Oferta manufaktury CANADIA jest oparta o najlepsze oryginalne kanadyjskie receptury, które zakładają wykorzystanie do produkcji najwyższej jakości surowców. Klimat i charakter wnętrza opiera się przede wszystkim o duże płaszczyzny, jakimi są ściany i sufit. To ich wykończenie i wysoka jakość nałożonych na nich farb, tynków, czy betonu dekoracyjnego wpływają na nastrój we wnętrzu i odbiór wszystkiego, co się w nim znajduje. Stawiając na beton ozdobny CANADIA, możemy mieć pewność, że stworzymy wygodne, wyrafinowane i nowoczesne wnętrze, które nie straci na świetności przez długie lata.

Nakładając beton na ściany, możemy mieć pewność jego trwałości, ale też sam proces wykańczania ścian jest niezwykle prosty, szybki i nie przysparza kłopotów. Należy pamiętać o nałożeniu dwóch warstw, które schną zaledwie 12-24h. Dodatkowo możemy mieć pewność, że beton na ścianie będzie się dobrze trzymał, niezależnie czy będzie ona otynkowana, czy surowa z płyt gipsowych. Ważne by była dobrze oczyszczona i odtłuszczona, a jako pierwszy musi zostać położony grunt. Na tak przygotowanej powierzchni beton będzie się świetnie trzymał i pięknie wyglądał. Produkt jest od razu gotowy do użycia, więc przed kładzeniem na ścianę nie będzie wymagał dodatkowych przygotowań. Ponadto jest bezpieczny w użyciu, nie zawiera substancji drażniących, takich jak wapno, a jego formuła jest ekologiczna i pozwala na wykorzystanie go również na zewnątrz budynków.

Beton dekoracyjny — funkcjonalne i eleganckie wnętrza dla Ciebie

Prosta i ekologiczna formuła, wyjątkowy efekt na ścianie, łatwy sposób na osiągnięcie unikatowych i subtelnych wzorów, które będą nowoczesną ozdobą i nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru — efekt betonu na ścianie to niezwykle ciekawy i elegancki wynalazek nowoczesnego budownictwa. Manufaktura CANADIA przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów i potrzeb swoich klientów, dlatego powstał ten wyjątkowy, wysokojakościowy produkt, jakim jest beton dekoracyjny. Idąc z duchem czasów, warto zwrócić uwagę na ten solidny i subtelnie ozdobny rodzaj wykończenia wnętrz. Beton na ścianie stwarza niepowtarzalny klimat, tworzy niezwykle trwałą powłokę i zapewnia nowoczesny styl o industrialnym charakterze.

Zapraszamy do kontaktu, by zapoznać się lepiej z możliwościami, jakie beton ozdobny stwarza dla Twojego wnętrza.

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Chętnie przekażemy Państwu próbki naszych produktów lub zaprezentujemy ich jakość na bezpośrednim spotkaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Canadia s.c