TYNK ZEWNĘTRZNY

JEDYNY TAKI W POLSCE

CANADIA TERMISOL PREMIUM SILIKON

Canadia Termisol Premium Silikon to najwyższej jakości gotowy do użycia tynk zewnętrzny na bazie żywicy silikonowej. Przeznaczony jest do wykonywania szlachetnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Dzięki nowoczesnej formule zapewnia łatwą obróbkę i wysoką wydajność. Charakteryzuje się dużą odpornością na działanie agresywnych warunków atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Zawiera biocydy zabezpieczające go przed rozwojem grzybów i glonów. Cechuje go wysoka paroprzepuszczalność i hydrofobowość. Dzięki wysokiej zawartości żywicy silikonowej jest to tynk najbardziej odporny na zabrudzenia, posiada funkcję sperlenia się wody na jego powierzchni. Polecany jest do stosowania w najtrudniejszych warunkach użytkowania dając klientom gwarancję długoletniej satysfakcji.

NASZ TYNK NIE ZIELENIEJE

Nie oszczędzamy na surowcach i nasze tynki zabezpieczamy podwójna dawką najsilniejszego na rynku biocydu, dzięki czemu nasze tynki są ultraodporne na zielone wykwity, bez względu na to, czy budynek jest usytuowany w lesie, czy na podmokłych terenach.

BARWIONY W MASIE

Barwienie w masie, to niespotykany w dzisiejszych czasach proces, który możemy zakwalifikować do procesu ekskluzywnej produkcji. Tynk produkowany, pod konkretną realizację barwiony jest w jednej maszynie produkcyjnej i dopiero po zakończonym procesie barwienia, cała wyprodukowana masa tynkarska, zlewana jest do poszczególnych wiader. Taki proces uzyskiwania tynku, gwarantuje idealny koloryt tynku.

ZAWSZE NAJŚWIEŻSZY

Jako jedyna firma, produkujemy świeży tynk, dla każdego klienta, pod konkretne zamówienie. Nie przetrzymujemy i nie magazynujemy towaru. Każdy klient ma pewność, że tynk, który kupuje został wyprodukowany od podstaw, konkretnie na daną realizację. Produkcja na świeżo to unikalność w skali kraju.

NIE SPADA Z PACY TYNKARSKIEJ

Stworzyliśmy bardzo elastyczne tynki, które nie spadają z pacy tynkarskiej, świetnie przyklejają się do powierzchni ścian budynku, dzięki czemu tynk podczas zacierania nie spada na ziemię, dzięki czemu nie generuje strat dla inwestora.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI KOLORYSTYCZNE

Już podstawowy kolor biały, występuje u nas w aż 6 odcieniach, co zdecydowanie wyróżnia nas spoza wszelkiej konkurencji. Ponadto nasze ponad 30 letnie doświadczenie w barwieniu, sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe wizje naszych klientów i dobrać dowolny kolor pod potrzeby.

FANTASTYCZNA STRUKTURA BARANKA

Tynki Canadia zawierają dużą ilość, bardzo równego kamienia, co podczas tynkowania tworzy piekną, jednolitą i elegancką strukturę "baranka". Zdjęcie poniżej to nasz tynk.

ZACHWYĆ SIĘ JAK NIGDY DOTĄD

Marka Canadia jest dedykowna profesjonalistom. Architekci i wykonawcy znajdą tu produkty, które zdefiniują na nowo całą kategorię produktów. Klienci bezkompromisowi, szukający najlepszych produktów to nasza specjalność.

MYJ TYNK POD CIŚNIENIEM BEZ OBAW

Nasze tynki są łatwo zmywalne i można je myć wszelkimi myjkami ciśnieniowymi, bez obaw, że strumień wody uszkodzi strukturę tynku.

NIE CHŁONIE WODY I WILGOCI

Tynki Canadia zawierają w swoim składzie wysokiej klasy silikon, dzięki czemu struktura tynku tworzy hydrofobową barierę i nie chłonie wody i wilgoci z atmosfery.

ODPORNY NA USZKODZENIA EKSPLOATACYJNE

Tynk wyprodukowany na bazie najwyższej jakości surowców, tworzący twardą, odporną i zarazem elastyczną powierzchnię

STABILNOŚĆ KOLORU

Tynki Canadia barwione są najwyższej jakości pigmentami, co ma przełożenie na to, że kolor na elewacji jest świeży i elegancki, nawet po latach.

NIE SPIESZ SIĘ BO NIE MUSISZ

Maksymalnie wydłużony czas otwarty dla specjalistów. Tynki Canadia nie zastygają szybko i jest to bardzo pożądana cecha, ponieważ dzięki temu wykonawca ma czas, aby spokojnie dotrzeć tynk i idealnie wyeksponować kamień.

PIOTR BORATŃSKI - WSPÓŁWŁAŚCICIEL CANADII PREZENTUJE TYNK

Odtwórz wideo
KONTAKT

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Chętnie przekażemy Państwu próbki naszych produktów lub zaprezentujemy ich jakość na bezpośrednim spotkaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Canadia s.c