GŁĘBOKO PENETRUJĄCY GRUNT

DEEP GRUNT

Deep Grunt to gotowy do użytku preparat głęboko penetrujący o szerokim zastosowaniu. Przeznaczony jest do gruntowania ścian przed nakładaniem tynków, gładzi, jak również gruntowania posadzek, czy ścian przed układaniem płytek ceramicznych. Redukuje w znacznym stopniu chłonność podłoża i ogranicza jego pylenie, co w znacznym stopniu poprawia przyczepność zastosowanych materiałów. Reguluje warunki wodne oraz dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza podłoża przed działaniem wilgoci. Jest preparatem wzmacniającym i stabilizującym stare podłoża penetrując je na głębokość 2-3 mm jednocześnie zapewniając lepszą przyczepność kolejnej warstwy. Dodatkowym atutem jest wydajność, oraz fakt, że Deep Grunt produkowany jest w wiadrach, co ułatwia pracę wykonawcom, ponieważ nie trzeba go rozlewać do kuwet, tylko można stosować bezpośrednio z wiadra. Uwaga: Canadia Deep Grunt jest preparatem, który nie jest zalecany do stosowania przed malowaniem! Jeżeli jednak miałby być użyty, do zagruntowania powierzchni przed malowaniem, należy go znacznie rozcieńczyć z wodą w proporacjach 1:4.

GŁĘBOKO PENETRUJĄCY

REDUKUJE CHŁONNOŚĆ PODŁOŻA I OGRANICZA JEGO PYLENIE

WIELE MOŻLIWOŚCI

Deep Grunt Przeznaczony jest do gruntowania ścian przed nakładaniem tynków, gładzi, jak również gruntowania posadzek, czy ścian przed układaniem płytek ceramicznych.

REGULUJE WARUNKI WODDNE

WZMACNIA PODŁOŻE PRZED WILGOCIĄ

PRODUKOWANY W WIADRACH

Deep Grunt produkowany jest w wiadrach, ułatwia to pracę wykonawcom, ponieważ nie trzeba go rozlewać do kuwet, tylko można stosować bezpośrednio z wiadra.

KONTAKT

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Chętnie przekażemy Państwu próbki naszych produktów lub zaprezentujemy ich jakość na bezpośrednim spotkaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Canadia s.c