WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ UNIQUE RESIDENCE

UNIQUE FACADE

Wraz z krakowską firmą Unique Residence stworzyliśmy genialne tynki elewacyjne o nazwie Unique Facade. Owoc 4 miesięcy intensywnej pracy. Jesteśmy bardzo dumni z efektów i samej współpracy. Wiemy, że każda ekskluzywna inwestycja i rezydencja korzystająca z tej kolekcji cechować się będzie najwyższej jakości tynkiem. Szlachetna jakość wykonania i eleganckie kolory ziemi, a do tego idealnie jednolita struktura.

Przedstawiamy kolekcję tynków rezydencyjnych Unique Façade, jakiej jeszcze nie było na rynku! Kolekcja to owoc naszej współpracy z pracownią Unique Residence, która specjalizuje się w projektowaniu wyjątkowych willi i rezydencji!

Szlachetna jakość wykonania i eleganckie kolory ziemi, a do tego idealnie jednolita struktura. Przedstawiamy kolekcję tynków rezydencyjnych Unique Façade, jakiej jeszcze nie było na rynku!

Kolekcję Unique Façade stworzyliśmy z myślą o klasycznej architekturze. To połączenie manufakturowej jakości Canadii z elegancką kolorystyką charakterystyczną dla Unique Residence.

Odkryjcie bogate palety kolorystyczne kolekcji, inspirowane barwami ziemi:

  • odcienie bieli i kości słoniowej
  • beże i taupe
  • delikatne szarości
  • głębokie grafity i antracyty

Poniżej przedstawiamy paletę kolorów Unique Facade:

PIOTR BORATYŃSKI WSPÓŁWŁAŚCICIEL CANADII NIECO WIĘCEJ OPOWIADA O TEJ WSPÓŁPRACY NA NASZYM KANALE YOUTUBE, NA KTÓRY SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Chętnie przekażemy Państwu próbki naszych produktów lub zaprezentujemy ich jakość na bezpośrednim spotkaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Canadia s.c